ÖZKURBİR BAŞKANINDAN MESAJ


Değerli Eğitimciler,

Sizlere derneğimizin vizyonunu ve misyonunu paylaşmanın gururunu yaşarken, aynı zamanda geleceğe dair heyecanımızı da dile getirmek istiyorum. ÖzkurBir Derneği olarak, milli ve manevi değerlerimizi öncelikli tutan, çağın gerektirdiği eğitim standartlarını benimseyen ve küresel eğitim trendlerini başarıyla entegre eden bir yapı oluşturmayı hedefliyoruz.

Amacımız; üye kurumlarımız aracılığıyla öğrencilerimize yüksek kalitede, yenilikçi ve öğrenci odaklı bir eğitim sunmak, onları evrensel değerlere sahip bireyler olmanın yanında milli ve manevi değerleri ile donanımlı olarak yetiştirmektir. Ayrıca, eğitimdeki güncel gelişmeleri takip ederek üye kurumlarımıza destek olmayı ve uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir eğitim modeli sağlamayı amaçlıyoruz.

Dernek olarak, birlikte çalışma, bilgi ve deneyim paylaşımı ve sürekli gelişim ilkeleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Sizlerle birlikte daha güçlü ve başarılı bir eğitim sektörü oluşturmak için çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Sizlerin katkılarıyla, geleceğin liderlerini yetiştirme sorumluluğumuzu büyük bir özveri ve kararlılıkla yerine getireceğimize inanıyorum.

Saygılarımla,


Enis ŞENER

Dernek Başkanı